Hakkımızda

Merhaba, biz Hurdacı olarak, çevrelerimizin korunması ve sürdürülebilir bir geleceğe yönelik dünyamıza güç katmak için geri dönüşüm ve yeniden kullanma merkezimizi 20 yıldan uzun bir süredir faaliyette tutuyoruz.şterilerimize en iyi fiyatları sunmak için hurda eşyaların satın alınmasını sağlıyoruz. Ayrıca üretim alanındaki atıkların tekrar kullanılmasını sağlayan, ortaya çıkan atık malzemelerin toplanmasını da dahil ediyoruz.şterilerimize geri düşüm hizmetlerimizi sunarak bizim gibi çevreye duyarlı olmayı teşvik ediyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, çevresel duyarlılığa ve verimli atık yönetimine odaklanarak hurdacıların kaynaklarını geliştirmek, artırılmış üretkenlik ve karlılık sağlamak olacaktır. Bunu gerçekleştirmek için, hurdacıların küçük ve büyük ölçekli operasyonlarında teknolojiden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak olacaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz, dünya genelinde atık malzemelerin ve demirçelik hurdaların geri dönüşümünü teşvik etmek ve bunları mümkün olan en iyi şekilde korumak ve geri kazanmak için yenilikçi çözümler sunmaktır. Bu çerçevede, küresel çapta yaygın atık yönetimi konusunda ticari ve sosyal etkinlikleri teşvik ederek daha sürdürülebilir çözümler geliştireceğiz.