Bornova Hurdacı

Bornova hurdacı olarak İzmir ve diğer illerden toplu hurda alım satımı yapıyoruz. Biz, en yüksek fiyattan hurda alımı yapan firma haline geldik. Biz hurda alımı için İzmir Bornova Pınarbaşı ve İzmir de bulunan diğer tüm ilçe semtlerden demir bakır ve alüminyum hurdası alıyoruz. Üstelik fiyatlarımız da oldukça uygun! İhtiyacınız olan hurda alımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizi, en iyi hizmeti ve en uygun fiyata sağlamak için aramızda olmaktan mutluluk duyacağız.

Plastik Hurda Fiyatları 2023

Plastik hurda fiyatları  değişebilir. Örneğin; Beyaz Şeffaf Naylon Hurda 6. 20 ₺, Elteks Plastik Hurdası 4. 50 ₺, Hurda ABS Plastik 4. 90 ₺ ve Hurda Jelatin 5. 10 ₺ fiyatlarına satılmaktadır. Bunların dışında farklı plastik hurdaların fiyatları da mevcuttur. Güncel fiyatları kontrol etmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz için sizi tebrik ediyoruz ve en iyi hizmeti sağlamak için hazırız.

Kağıt Hurda Fiyatları 2023

Kağıt hurdaların fiyatları, kağıt türüne ve kalitesine göre değişmektedir. Örneğin; Beyaz Ofset Kağıt Hurdası 5.30 ₺, 5.50 ₺, Hurda Matbaa Kağıtları 7.20 ₺, 9.50 ₺ ve Sepete Kağıt Hurdaları 4.20 ₺ fiyatlarına satılmaktadır. Bunların dışında farklı kağıt hurdaların fiyatları da mevcuttur. Güncel fiyatları kontrol etmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Metal Hurda Fiyatları 2023

2023 yılında metal hurda fiyatlarının ne olacağını öngörmek biraz zor olabilir; ancak metal hurda fiyatlarının genellikle metal hurdası çeşitlerinin piyasada bulunma durumuna göre değiştiğini metal hurdalarının bir çok kullanım alanı olmakla beraber kendi içerisinde kategorilere ayrıldığını değerli hammade içerdiği takdirde yüksek fiyattan satın alınmak istendiğini metal hurdaların işçilik oranlarının nedeniyle fiyatlarının farklılık gösterebileceğini ve firmamızın tüm metal hurdalarını en güncel ve anlık hurda fiyatları ile almakta olduğunu belirtmek isterim[1]. Pyasada az rastlanan hurda malzemeler yüksek fiyat hacimine sahiptir. Piyasanın lider firması olarak sizlere metal hurda fiyatlarını ulaştırmaktayız. Sizde hurdacı firmamız ile iletişime geçerek hurda fiyatları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. En kısa sürede 2023 fiyatları ile hurda alımlarında hizmet vermekteyiz

Hurda Cinsi Hurda Fiyatı Açıklama
Demir Hurda 7 TL Güncel 2023 fiyatları için hemen arayın
Plastik Hurda 6 TL Güncel 2023 fiyatları için hemen arayın